УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ КОША

/Files/images/DSCN6870.JPG/Files/images/SAM_5260.JPG/Files/images/SAM_5252.JPG/Files/images/DSCN6877.JPGБлагословіння директора школи/Files/images/SAM_5265.JPG/Files/images/SAM_5284.JPG/Files/images/SAM_5295.JPG

УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ КОЗАЦЬКОГО КОША

17 жовтня 2014 року на базі Жуківцівської ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ «Золота рибка» відбувся семінар голів профспілкових комітетів навчальних закладів Обухівського району. В роботі семінару взяли участь понад 30 чоловік. В Жуківцівській школі учасники семінару були присутні на урочистому зібранні козацького коша, присвяченому прийому в козачата учнів 4 класу.

Різнобарв'ям вишиванок зустріли учні гостей. Проникливо звучав у виконанні всіх присутніх Гімн України та гімн Жуківцівської школи. До лав шкільної козацької організації вступили 13 нових козачат, які утворили курінь імені Петра Дорошенка. Маленькі козачата багато розповідали про козаків, їх побут та гетьманів України, а також присягнули бути вірними синами України, завжди готовими прийти на захист своєї Батьківщини. До присутніх з вітальним словом звернувся директор школи Басенко Василь Андрійович та член виконкому Жуківцівської сільської ради Мельниченко Віктор Васильович. Директор школи благословив маленьких козачат хлібом-сіллю на вишитому рушнику. На закінчення свята всі присутні виконали пісню «Ой у лузі червона калина» .

Після урочистого засідання коша учасники семінару продовжили свою роботу під керівництвом голови районної профспілкової організації працівників освіти Соколенко Віри Іванівни.

Заступник директора школи з НВР Метейко О.І.

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.